قالیشویی

بهزاد

تخصص در شستشو

بی وقفه رزرو کنید!

شعب سراسری در تهران بزرگ

قالیشویی بهزاد

درباره

قالیشویی بهزاد

قالیشویی بهزاد

قالیشویی بهزاد با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا، شستشوی فرشهای ماشینی دستبافت و ابریشم را با بهترین کیفیت و صد درصد بدون چروکی و پارکی با تمیزترین شکل ممکن به شما شهروندان محترم ارائه میکند. قالیشویی بهزاد عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران دارای کد ثبت و کد کیفیت از وزارت صنعت و معدن و پروانه کسب میباشد. میزان رضایتمندی مشتریان در تمام مناطق تهران این افتخار را نصیب ما کرد تا بهترین کارخانه قالیشویی در تهران از دیدگاه مردم عزیز باشیم.

قالیشویی بهزاد

تلفن های تماس

قالیشویی بهزاد

قالیشویی بهزاد
تلفن دفتر
شمال تهران
تلفن دفتر
مرکز تهران

02166678145         02166678138

تلفن دفتر
غرب تهران
تلفن دفتر
جنوب تهران

02155710212          02155719515

تلفن دفتر
شرق تهران

شستشوی تخصصی

تنوع خدمات شستشو

قالیشویی بهزاد
-فرش-ماشینی

فرش ماشینی

کارخانه قالیشویی بهزاد دارای سابقه ای طولانی در صنعت فرش ماشینی در تهران و دارای تجربیاتی گران بها و کادری مجرب در کلیه خدمات شستشوی فرش های  ماشینی می باشد.

فرش-دستباف

فرش دستباف

کارخانه قالیشویی بهزاد با استفاده از تجربه خود در صنعت شستشوی انواع فرش های ایرانی یک شرکت مورد اعتماد برای شستشوی فرشهای دستبافت نفیس و باارزش در کشور می باشد.

موکت-پرزدار-Copy

انواع موکت

موکت‌ها نسبت به فرش‌ها در عملیات شستشو دارای حساسیت بالاتری بوده و آسیب‌پذیرتر هستند. ما در قالیشویی بهزاد با بهره بردن از کادری حرفه ای سلامت موکت‌های شما را تضمین می‌کنیم.

ماشین آلات بروز

تضمین کیفیت

شعب سراسری

تحویل سریع

کادری مجرب

شستشویی با کیفیت

قالیشویی بهزاد

در هر یک از مراحل شستشو در قالیشویی بهزاد کارشناس شستشوی فرش بر نحوه شستشو فرش نظارت خواهد داشت و تمام مراحل از نحوه شستشو تا اتوکشی فرش را بررسی کرده و در هر مرحله در صورتی که مطابق نیاز مشتری شستشو انجام نشود، عمل شستشو را از اول و یا از روش دیگری با هماهنگی مشتری ادامه خواهد داد. این نظارت از این بابت است که در عملیات مکانیزه شستشوی فرش دستباف همه امور به شکل صحیح انجام شود.

خدمات قالیشویی در تمام تهران

قالیشویی بهزاد همواره در جلب رضایت مشتریان خود قدم برداشته و مهمترین هدف خود را در ارائه خدمات جلب رضایت مشتریان خود قرار داده است.

خدمات تخصصی

قالیشویی بهزاد

قالیشویی بهزاد
قلم-زنی-فرش-دستبافت-1024x553
قلم زنی فرش

قلم زنی در صنعت فرش های دستباف، به معنای اصلاح ، تغییر یا یکدست کردن رنگ فرش های دستباف می باشد. برخی فرش های دستباف به دلیل نوع رنگرزی خاص خود، هنگام رطوب یا خیس خوردن، رنگ پس می دهند. و در یک فرش، رنگ های قوی تر و تیره تر رنگ های بیشتر و قوی تری به رنگ های روشن پس می دهند و نقش و شکل زیبای فرش را از بین می برند.

sofa-laundry-1
خشکشویی مبلمان

امروزه دستگاه های مخصوص شستشوی مبل امکان خشکشویی مبلمان در منزل را به راحتی فراهم کرده است. برای این منظور از دو دستگاه مخصوص استفاده می شود. که یک دستگاه مخصوص شستشو و دستگاه دیگر مخصوص خشک کردن مبلمان است. استفاده از دستگاه های مخصوص مبلشویی مهم است تا به پارچه و یا قسمت های چوبی مبلمان آسیب وارد نشود.

ترمیم-ریشه-فرش
تعویض ریشه فرش

مراحل تعویض ریشه فرش ماشینی در کمترین زمان انجام شده به خاطره اینکه کلیه مراحل رفو را با دستگاه اتوماتیک انجام می شود , شرح کار به این صورت میباشد ابتدا فرش از یک سانت قبل از ریشه برش خورده و دستگاه ریشه جدید را روی قسمت سالم فرش می زند که حدودا از هر طرف 3 سانت زمینه فرش کم می شود.

شستشوی تخصصی

با ثبت سفارش شما

شروع می شود

سفارش شستشو

جمع آوری

شستشو و اتوکشی

تحویل

هدف ما

رضایت شما

قالیشویی بهزاد

به روزترین متد شستشو

به روزترین و با کیفیت ترین متد شتشو بدون آسیب به تار و پود انواع فرش دستباف و ماشینی

ترمیم و باز سازی فرش

ارائه ی کلیه خدمات تعمیراتی انواع فرشهای دستبافت از جمله رفوگری، رفع سوختگی، بیدخوردگی و ..
ما فرشهای شما را درخشان و معطر میکنیم

همین حالا رزرو کنید!

برای بهره مندی از خدمات قالیشویی بهزاد میتواند بصورت آنلاین یا تماس تلفنی اقدام فرمایید.